ALUSION to żywy i piękny materiał, którego obecność w architekturze zewnętrznej jak i wykończeniu wnętrz nadaje przestrzeni niezwykły wymiar. Metaliczny połysk w połączeniu z szeroką gamą możliwych wykończeń powoduje, że charakter ALUSION jest unikalny, a efekt niepowtarzalny w każdej realizacji. Jest to swojego rodzaju podpis na każdym dziele architektury.

ALUSION stosowane jest w różnych formach w przestrzeniach handlowych, od elementów wystawowych po wykończenie ścian. ALUSION nadaje intrygujący nastrój. Jego wyjątkowość to także niekończące się możliwości wykorzystania przy tego typu projektach. Z ALUSION można tworzyć ściany, blaty, ekspozytory, podłogi – wszystkie elementy powierzchni wystawienniczej.

ALUSION jest materiałem o fenomenalnych właściwościach akustycznych. Zostało użyte do wytłumienia sali filharmonii. Jest również stosowane do wygłuszania i ozdoby sal kinowych i konferencyjnych. Bardzo niska waga paneli zdecydowanie zwiększa możliwości ich stosowania bez konieczności tworzenia bardzo skomplikowanej, drogiej i ciężkiej podkonstrukcji.

ALUSION to materiał, który jest stosowany jako fasada różnych obiektów. Jest piękne i intrygujące jako ozdoba prywatnej posesji jak również stanowi idealną formę z obiektami sakralnymi oraz designerskimi jako fasada budynku domu mody czy sklepu.

ALUSION nadaje niesamowity i niepowtarzalny wygląd pomieszczeniom. Indywidualny charakter można podkreślić i zwielokrotnić poprzez grę oświetleniem, zestawieniem różnych materiałów czy też poprzez użycie w miejscach, które do tej pory były zarezerwowane dla znanych i oklepanych materiałów.

ALUSION to wszechstronny materiał do stosowania zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Doskonale sprawdzi się przy wykonaniu znaków firmowych i napisów dla sklepów, hoteli, firm, instytucjiprywatnych i publicznych. Efekt można zwielokrotnić stosując cięcie wodne oraz powłoki proszkowe o różnorodnej kolorystyce.